Ürünlerimiz


Tip 650 Ay-Ser UnSivas pideliği ve lavaş için uygundur. Yüksek su emme kapasitesi ve  uzayabilme özelliğine sahiptir. Pideler daha yumuşak olup geç bayatlar.
Tip 650 İlbeyli UnEndüstriyel amaçlı açık sarı renkli kendine özgü koku ve tada  sahip pasta börek hamur işleri sanayisine uygundur.
Tip 550 Sivas Beyi UnEv ekmeği ve köy ekmeği için uygundur. Sarı renkte olup yüksek su tutma özelliğine   sahiptir. Ekmek içi yumuşak olup geç bayatlar.
Tip 550 Ay-ser UnLavaşlık,yufkalık amaçla kullanılan,açık sarı renkli yumuşak undur. Yüksek su tutma kapasitesi ve uzayabilme özelliğine sahiptir.
Tip 550 İlbeyli UnEvde kullanıma uygundur.Açık sarı renkli yumuşak undur. Pasta börek çörek simit vs için kullanıma uygundur.
Tip 550 Sivas Beyi UnEndüstriyel amaçlı açık sarı renkli kendine özgü koku ve tada sahip pasta börek hamur işleri sanayisine uygundur.
Tip 650 Sivas Beyi UnEndüstriyel amaçlı, sarı renkli, kendine özgü koku ve tada sahip, somun ve benzeri ürünler için uygundur. Yüksek su tutma kapasitesine sahip, raf ömrü uzun, ekmek içi yumuşaktır.
Tip 850 Ay-Ser UnTandırlık ve köy ekmeği yapımına uygundur.  Esmer renkli kendine has koku ve tada sahiptir.